1999'dan bugüne sağlık, güzellik ve tıp alanında olmak üzere, binlerce yıllık tıp tarihinden bugüne İslam, Anadolu ve Batı Tıbbı'na ait yazılmış eserlerin, yapılmış çalışmaları bilim ile harmanlayıp insan sağlığını ve yeni nesilleri korumak için artı değer üreten bir firmayız. Bu anlamda insanlığın sağlıktaki köklü tecrübesini alarak, "kökü mazide olan ati" olma konusunda hassasiyet sahibi bir sağlık grubuyuz.

Biz bütün ürünlerimizde doğallık ilkesini esas alıyoruz. Ürün ve hizmet standartlarımız, GMP, TSE, Türk Kodeksi, Helal standartları, deontoloji kuralları, hijyen kuralları yanında, multi disipliner bir mükemmellik anlayışı ile üretim ve hizmet sunumu gerçekleştirmekteyiz. Tecrübe ve bilim ilkesi, her zaman hedef ve referans kaynağımız olmaktadır.

İnancımız ve kültürümüzün esası olan ilim ve hikmet arayışını, tıptaki bilim ile harmanlayarak kişiye özgülüğü, hayatı koruyan formüllerle, kaliteli yaşamı sağlamaya çalışıyoruz. Kozmetiklerde saç, cilt ve doku cinsine uygun ürünleri geliştirmeyi hedeflemekteyiz.