Sıkça Sorulan Sorular

1GSE NEDİR?
İnsanlık kaygısı duyan, neslin ve doğanın yok edilmesine karşı baş kaldıran, sağlığın kıymetini bilen, kendisine ve çevresine ışık olmak isteyenlerden oluşan doktor, eczacı, sağlık personeli ve gönüllü sağlık elçilerinden oluşan büyük bir gruptur.
2NASIL GSE'Lİ OLUNUR?
GSE Work ekibine katılmak ve Gönüllü Sağlık Elçisi olmak için aşağıdaki " Kayıt Ol" linkini tıklamanız ve akabinde web sayfamız üzerinden yayınladığımız eğitimlere katılmanız yeterlidir. Kayıt Ol
3FİTOTERAPİ NEDİR?
Fitoterapide bitki ilaçları, hastayla yapılan profesyonel bir konsültasyona göre seçilir. Fitoterapi, vücudun normal işlevlerini uyarmak veya güçlendirmek için seçilirler ve böylece vücudun kendini iyileştirmesine yardımcı olurlar.Doğru olan yaklaşım, Fitoterapi konusunda hekimlerin eğitim alması ve bitkisel ürünlerin hekimler tarafından, bilimsel anlamda doğru şekilde uygulanarak hastalıkların tedavi edilmesidir.
4BİLİNÇALTI TRAVMA TEMİZLİĞİ NEDİR?
Bilinçaltı Temizliği burada, bilinçaltımızdaki bizi rahatsız eden duygularımız, düşüncelerimiz, davranışlarımız, hayatımızda yaşadıklarımız ve bunların hangi nedenle olduğunu bularak bunları dönüştürmek ve etkisinden kurtulmak ya da bunlardan özgürleşebilmek demektir.