Hekimzade Network sistemine ÜCRETSİZ kayıt olabilirsiniz.

Ücretsiz kayıt olan tüm üyeler "Temsilci Adayı" olarak kabul edilirler. Temsilci Adayları başkalarına referans olamazlar ve network kuramazlar. Sistemdeki tüm ürünleri "Katalog Fiyatı" üzerinden %5 indirimli alma hakkı elde ederler.

Bir aylık kampanya süresi boyunca toplamda 250 TL ve üzeri kişisel ciro yapmış olan "Temsilci Adayı" sistem tarafından "Temsilci" kabul edilir ve artık başkalarına referans olma hakkını elde ederken alacakları statüye göre temsilci indirimi hakkı elde ederler.


Sol Menüde bulunan SANAL MAĞAZA butonuna tıklayarak sanal mağazaya giriş yapabilirsiniz. Sanal Mağazadaki ürünleri Sepetinize ekledikten sonra yönergeleri takip ederek ödeme sayfasına kadar geliniz. Ödeme yönteminizi seçerek siparişi tamamlayınız.

Sponsorunuzdan veya Destek Personellerimizden yardım talebinde bulunabilir veya randevu alarak şirketimize eğitime gelebilirsiniz.

Hekimzade Network Sistemi Etik Kuralları gereği sponsor değişikliği yapamazsınız. Ancak Üyeliğinizi iptal ettirebilirsiniz.
Hatırlatma: Üyelik iptali yapılan bir kişi iptal tarihinden sonra en erken 12 ay sonra yeniden üye olabilir.

Temsilcinin kazanç planındaki aylık kazançlarının hak edişe dönüşebilmesi için Aktif olması gerekmektedir.

Kendi Temsilci Paneliniz üzerinden İADE İŞLEMLERİ bölümünden İade talebinde bulunabilir, 0212 292 0900 numaramızdan bize ulaşarak bilgi verebilirsiniz.

İade süresi geçmiş olan ürünlerinizin iade işlemi temsilci paneliniz üzerinden yapılamamaktadır. İade süresi 15 iş günüdür, iade sürecinin geçmediğini kontrol edin lütfen.

Şahsi Sanal Mağazanız üzerinden siparişinizi oluşturduktan sonra Sepet sayfasında 1. ADIM’da ÇEKLERİNİZ VAR MI? Sorusu altındaki Seçmeli Menüde kullanılabilir durumda olan çekleriniz listelenir. Bu listeden kullanmak istediğiniz Çeki seçilebilir ve siparişinize çekinizi uygulayabilirsiniz. Seçeceğiniz çek tek kullanımlık olduğundan dolayı eğer sipariş miktarınız çek tutarınızdan düşük ise bakiyesi yine çek olarak hesabınıza yansımaz ve tamamını kullandınız diye işlem görür.

Ücretsiz olarak gerçekleştirdiğiniz GSE üyeliğinizi, (kargo ve katalog tutarı hariç) 250.-TL üzeri sipariş vererek ONAYLI TEMSİLCİ STATÜSÜNE çıkarabilirsiniz. Onaylı temsilci olduktan sonra kendi sponsorluğunuzda yeni üye kaydı yaparak organizasyonunuzu büyütebilirsiniz.

Bize 0212-2920900 numaralı telefonumuzdan ulaşıp kargo takip numaranızı öğrenebilirsiniz ve ilgili kargonun kendi sistemi üzerinden sorgulayabilirsiniz.

Dilediğiniz zaman üyelikten çıkabilirsiniz. GSEWORK GIDA SAĞLIK SAN. ve TİC LTD. ŞTİ. ne hitaben ıslak imzalı üyelik istifa dilekçenizi T.C. kimlik fotokopiniz ile birlikte merkez adresimize göndermeniz yeterlidir. Yapılacak kontrol sonrasında üyeliğiniz iptal edilecektir. İptal sonrası tekrar üyelik talebinde bulunmanız durumunda iptal tarihi üzerinden 1 yıl geçmiş olmalıdır.

Vermiş olduğunuz ve onaylanan siparişinizin iptalini çağrı merkezimizi arayıp bilgi vererek sağlayabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri

0212 292 09 00

Hekimzade Ekibi