BİLİNÇALTI TRAVMA TEMİZLİĞİ VE TELKİN

Bilinçaltı temizliği kavramından kasıt, geçmişimizde yaşadığımız travmalar, unutamadığımız bazı olaylar ve bunların duygusal izleri, farkında olmadığımız ancak daha önceki algılarımıza göre çeşitli inanç kalıpları geliştirerek oluşturduğumuz bazı duygu, düşünce ve alışkanlıklarımız, bizi rahatsız eden ancak bir türlü kurtulamadığımız takıntılı düşüncelerimiz, duygularımız ve davranışlarımızdan özgürleşmek ya da onlardan kurtulabilmektir.


Bilinçaltı Temizliği derken, bilinçaltımızı tamamen silmek, sıfırlamak zaten mümkün değildir. Bugüne kadar yaşadığımız her anı, her hareket, her konuşmamız hatta her düşüncemiz bilinçaltımızda kayıtlıdır. Bazı araştırmalara göre bilinçaltımıza saniyede 20 bin civarında veri girmektedir. Biz sadece birkaç konuya birden odaklanabilirken, geriye kalan o andaki fark etmediğimiz etraftaki her görüntüyü, sesi, titreşimi bilinçaltımız kayıt etmektedir. Öğrendiğimiz her şey de bilinçaltımızdadır.


Bilinçaltı Temizliği burada, bilinçaltımızdaki bizi rahatsız eden duygularımız, düşüncelerimiz, davranışlarımız, hayatımızda yaşadıklarımız ve bunların hangi nedenle olduğunu bularak bunları dönüştürmek ve etkisinden kurtulmak ya da bunlardan özgürleşebilmek demektir.


Bilinçaltı travma temizliği ve telkin, kontrollü ve deneyimli kişiler tarafından yapılabilen mekanik zihin yapısına müdahale ederek ruhsal ve duygusal telkin eşliğinde şifaya eşlik eden bir konudur.Bu işlemlerin nasıl yapılacağı hakkında detaylı bilgi almak ve uzmanlaşmak için eğitim etkinliklerimize katılabilirsiniz